Logo Tasarımı
VKM Group
 

Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

VKM Group'un konusunda uzman grafikerleri sizi temsil edebilecek en iyi logoyu oluşturmak için gerekli tüm fizibilite çalışmaları ve araştırmaları yapmaktadır. Logoyla verilmek istenen mesaj veya mesajlar (Ör: Kaliteli, sportif, fresh, eğlenceli, ciddi, enerjik, sıcak gibi) göz önünde bulundurularak, çizimde eklenen her piksel için karşılaştırmalar yapılmakta ve logonun mesajı en iyi şekilde ifade etmesi için çalışılmaktadır.

Logo Nedir, Neden Önemli?

Logo şirket, ürün veya hizmetlerin var olan diğerlerinden ayrılmasına olanak sağlayan, ya da vizyon, misyon ve konsept farklılığını öne çıkaran, kısacası firmayı, ürünü ya da hizmeti temsil eden grafiktir. VKM Group olarak başarının ancak en iyi şekilde temsil ve ifade edecek bir logoyla kazanılacağına inanmaktayız.

Dikkatli olmayanların basit bir çizim olarak değerlendirdiği logo aslında müşterilerin firmaya ya da ürüne odaklanmasını sağlayan, vizyonunu temsil eden, ilgi çeken ve güven veren bir arayüzdür. Başarılı şirketlerin elindeki en güçlü silahtır. Profesyonel iş hayatının olmazsa olmazlarındandır.

Tasarladığınız Logo'mu Nerede Kullanabilirim?

Logo'nuzu firma yada ürünüzle ilgili herşeyde kullanabilirsiniz: Yazışmalarda, tabela, reklam, ilan, media vs..

Logo Sürecinde Neler Yapılıyor?

1-  Fizibilite Çalışması:
Öncelikle ihtiyacınız olan logoyla ilgili araştırma yapıyoruz. Bunun için hangi sektörde olduğunuz, piyasadaki yeriniz, ürünleriniz, hizmetleriniz, misyonunuz ve hedefleriniz hakkında detaylı bilgiye ihtiyaç duyuyoruz. Sizi en iyi şekilde tanımaya çalışıyoruz. Sonrasında potansiyel müşteri kitlesi, rakipleriniz ve amaçlarınız doğrultusunda sahip olmak istediğiniz logoyla ilgili ilk izlenimimizi oluşturuyoruz.

2- Tasarım Aşaması:
Detaylı Fizibilite çalışmasından sonra zihinlerimizde hayal ettiğimiz şablonları gerçek grafiklere dönüştürüyoruz. Oluşturduğumuz şablonlardan eleme yaptıktan sonra sizi en iyi temsil ve ifade edebilecek şablonlar üzerinde yoğun bir çalışma başlatıyoruz. Metin, renkler, stil ve çizgiler üzerinde değişiklik ve düzeltmeler yapıyor ve kendimizce en olumlu bulduğumuz bir kaç şablonu sizinle paylaşıyoruz.

3- Onay:
Siz, en uygun olarak düşündüğünüz şablonu belirleyip, birlikte son aşamaya adım atıyoruz.

4- Boyutlandırma ve Teslim:
Logonun kullanılacağı platformlar göz önünde bulundurularak gerekli tüm boyutlarda, format ve renk ayarlarını yapılandırıyoruz. Son olarak dijital ortamda size teslim ediyoruz.

  İLETİŞİM : VKM Bilişim Tem. Yem. Gıd. Tur. Rek. San. Tic. Ltd. Şti. 
Macun Mah. 174. Cad. ATB İş Merkezi
G Blok No: 196-1, Yenimahalle / ANKARA
Ostim V.D - 8830325376
Tel: 0312 3975400, Fax: 0312 3875182
E-mail: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  NEDEN BİZ ? %100 Fiyat ve Kalite Garantisi veren
firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını çok iyi analiz
etmekte, ihtiyaca uygun çözümleri sağlamakta,
titizlikle ve zamanlamaya uygun olarak projeleri
sonuçlandırmaktadır.