Google Adwords Reklamları
VKM Group
 

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklam verme Ankara İstanbulGoogle Adwords Reklamları Nedir?

Google Adwords reklamları, google'a ve google ortaklarına ait sitelerde hedeflediğiniz anahtar kelimeler, şehir, zaman ve bütçe seçimleriyle sizin reklamınızın gösterilmesi işini yapan reklam sistemidir.

Google Reklamları Ne İşe Yarar?

Google reklamları diğer reklam çeşitlerinden farklı olarak, reklamınızın çok kısa bir sürede büyük kitlelere çok düşük(sizin belirleyeceğiniz) maliyetlerle ulaşmasını, ürününüzün ve markanızın hitap ettiği kitlenin bulunmasını ve satışlarınızı hızla arttırmanızı sağlar.

Türkiye'deki Online Reklamlarda Neden Google Tercih Ediliyor?

Türkiye ve dünyanın önde gelen bir çok ülkesinde Google rakipsiz olarak Arama motoru hizmetinde 1 numara. Türkiyedeki internet kullanıcılarının %98'i arama motoru olarak Google'ı tercih ediyor. Google artık arama motoru hizmetinden çok çok ileriye giderek, insanlara bilgisayarı yada internet sayfasını açar açmaz merhaba diyor. Böylelikle Google internet denilince ilk akla gelen marka olma özelliğini kazanmış durumda.

Türkiye'de Google'ın ulaşabildiği internet kullanıcısı oranı %85 gibi oldukça ciddi bir oran. Böylelikle hedef kitlenizi Google'da bulamama ihtimaliniz yok gibi. Hedef kitlenin olduğu yerde, doğru reklam ve doğru ürün her zaman satılmaya hazır durumdadır.

Nereden Başlamalıyım?

Etkili ve Başarılı bir Google reklamı vermek, doğru sonuçlar almak ve minimum maliyetlerle bu işin üstesinden gelmek istiyorsanız uzman bir Google Sertifikalı ekibe ihtiyacınız vardır. VKM Bilişim Ankara ve İstanbul başta olmak üzere 50'ye yakın firmanın Google Reklam Hizmeti çözümünü sağlamaktadır.

Siz Google'de ne satacağınıza ve nasıl bir reklama ihtiyacınız olduğuna karar verin, gerisini VKM uzmanlarına bırakın.

  İLETİŞİM : VKM Bilişim Tem. Yem. Gıd. Tur. Rek. San. Tic. Ltd. Şti. 
Macun Mah. 174. Cad. ATB İş Merkezi
G Blok No: 196-1, Yenimahalle / ANKARA
Ostim V.D - 8830325376
Tel: 0312 3975400, Fax: 0312 3875182
E-mail: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  NEDEN BİZ ? %100 Fiyat ve Kalite Garantisi veren
firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını çok iyi analiz
etmekte, ihtiyaca uygun çözümleri sağlamakta,
titizlikle ve zamanlamaya uygun olarak projeleri
sonuçlandırmaktadır.